''BE TO BE GÖRÜŞMELER FUAR VE İŞ SEYEHATLERİ''

TÜM DÜNYADAN İKİLİ GÖRÜŞME KATILIMCILARI
Yurtdışı Fuar B2B & B2C görüşme, toplantı organizasyonları, toplantı salonu, ekipman kiralama ve ikram hizmetleri ile anahtar teslim organizasyon paketlerimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. 
Bilgi alışverişlerinin ve deneyimlerin paylaşıldığı, tüm dünyadan katılımcılarla ikili görüşmelerde  yeni iş fırsatları yakalama ve işbirlikleri kurma imkanını Fuarium ayrıcalığı ile yaşayın.
EKONOMİ BAKANLIĞI'NIN DESTEKLEDİĞİ İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ
Ulusal ve uluslararası kongrelerle fuarlarda, doğru bağlantılar kurarak firmaların iş ağını genişletmek amacıyla resmi kurum ve kuruluşları, özel sektör profesyonelleri ve firmalarla görüşme talep etme imkânını sunan, Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği ikili iş görüşmelerini büyük bir titizlikle organize ediyoruz.
SONUÇ ODAKLI İŞ GÖRÜŞMELERİ
Dünya ticaretinde sağlam bir yer edinmeyi hedefleyen firmalarınızın amaçları doğrultusunda, hedef pazar - hedef ülke ve hedef ziyaretçi mantığımızla sonuç odaklı ikili iş görüşmelerinizi gerçekleştiriyoruz. Firmalarınızın sektörel ihtiyaçlarını baz alarak yaptığımız çalışmalarla uluslararası pazarda söz sahibi yabancı firmalar ile eşleştirmelerinizi sağlıyoruz.
ULUSAL VE ULUSLARARASI ALICILAR VE YATIRIMCILARLA İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ
Uluslararası pazarda yer alabilmek için doğru adımları sağlam atmanın gerekliliğini bilerek,  firmanızın ihtiyaçlarını ve pazar hedeflerini belirliyoruz. Firmalarınızın iş ağını genişletip, güçlendirmek amacıyla sizleri ulusal ve uluslararası alıcılar ve yatırımcılarla buluşturuyoruz.

Форма быстрой связи

По какой теме вам нужен помощь?

Как мы можем вам помочь?

Вы можете оставить нам отзыв на все ваши вопросы, комментарии и предложения.

Хотели бы вы получить живую поддержку от нашей команды экспертов?